O nas

Witamy w Centrum Motoryzacyjne Sp. z o.o.

Wieloletni staż pozwolił uzyskać ogromne doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej motoryzacji i nie tylko. Aktualnie funkcjonujemy jako serwis motoryzacyjny, który w przystępny i prosty sposób łączy ofertę kupna części i akcesoriów samochodowych z usługami warsztatowymi.

 

Dlaczego my?

Największym kapitałem CM Olsztyn jest zespół młodych, odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają duże doświadczenie w imporcie części samochodowych i pracach warsztatowych. Nasza kadra to pasjonaci, dla których praca nie stanowi jedynie obowiązku. To profesjonaliści zapewniający fachową pomoc w doborze części samochodowych i przeprowadzeniu wymiany zgodnie ze specyfikacją producenta.

Idziemy z duchem czasu. CM Olsztyn to firma zaawansowana technologicznie, która korzysta z najnowszych innowacji warsztatowych. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom wysoki poziom obsługi, oferując wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości. Jako sprawdzony serwis motoryzacyjny każdego miesiąca obsługujemy setki zadowolonych Klientów.

 

Szeroka oferta

 

CM Olsztyn to serwis, gdzie można zarówno kupić części i akcesoria motoryzacyjne, jak i od razu zamówić ich montaż w specjalistycznym warsztacie. Utrzymujemy ścisły Kontakt z wieloma kontrahentami, co pozwala jeszcze lepiej dopasować ofertę do indywidualnych wymagań Klienta. Centrum Motoryzacyjne Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi związane z transportem i pojazdami, stanowisko do kontroli i ustawiania geometrii kół, wymiany opon, stanowisko diagnostyki komputerowej pojazdów oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

 

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem. Zawsze służymy poradą i wsparciem. Zarówno najnowocześniejsze wyposażenia diagnostyczne, jak i wykwalifikowana kadra diagnostów i mechaników pozwala na profesjonalną naprawę pojazdów, umożliwiając Klientowi odzyskanie pierwotnych właściwości stanu technicznego pojazdu.