Blacharstwo

Blacharstwo

Blacharstwo i lakiernictwo to specjalizacje samochodowe, które wymagają przede wszystkim niezwykłej precyzji. Nasi
pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wiedzą, jak istotna jest tu staranność, dlatego naprawiane przez nasz zespół karoserie odzyskują pierwotny wygląd, który nie odbiega od fabrycznie nowego. Ponadto każdy pojazd po przeprowadzonych pracach blacharsko-lakierniczych jest dodatkowo zabezpieczany antykorozyjnie.

Rodzaje napraw

Nasz serwis wykonuje wszelkiego rodzaju naprawy blacharskie wszystkich marek samochodów, w tym także aut powypadkowych. Naprawy blacharskie, które wykonujemy z reguły dzielimy na powypadkowe i o charakterze estetycznym, tj. odtworzeniowe, renowacyjne, remontowe i tuningowe. Co istotne, naprawiamy każde, nawet najbardziej uszkodzone auto. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi maszynami i narzędziami do kształtowania oraz profilowania blachy, a nasi pracownicy posiadają odpowiednią praktykę.

Nasze warsztaty samochodowe wyposażone zostały w niezbędne do napraw blacharskich, profesjonalne narzędzia, dlatego bez problemu przywrócimy pierwotny wygląd nadwozia danego samochodu oraz oryginalną strukturę powłoki lakierniczej. Nadamy nadwoziu nowe życie i utrwalimy wspaniały połysk. Ponadto oferujemy także lakierowanie artystyczne, tuning optyczny oraz wszelkie inne prace, których zażyczy sobie Klient.

 

Profilaktyka

Każdy samochód wymaga okresowego przeglądu, w tym również weryfikacji stanu karoserii. Nierzadko potrzebny jest bowiem jej remont. Zachęcamy więc do corocznych, systematycznych przeglądów i dzięki temu tańszych poprawek i remontów blachy oraz lakieru. Należy pamiętać, że naprawy tego typu bardzo często decydują o bezpieczeństwie kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Tomasz
tel. 608-381-380
e-mail: tomek@cm.olsztyn.pl