Komputerowa geometria kół

Komputerowa geometria kół

Komputerowa geometria kół

Twój samochód ściąga, gdy puszczasz kierownicę, mimo jazdy po prostej drodze? Sprawdź geometrię kół w aucie! Bardzo prawdopodobne, że konieczne będzie prawidłowe ustawienie geometrii zawieszenia. Nie zwlekaj i udaj się do naszego serwisu motoryzacyjnego. Brak właściwej geometrii kół prowadzi m.in. do szybszego zużycia ogumienia.

 

 

Kiedy należy zlecić geometrię kół?

Zacznijmy od tego, że geometrię kół należy koniecznie sprawdzić przed zakupem używanego samochodu oraz zaleca się, by rutynowo, raz w roku, zlecać badanie przed rozpoczęciem sezonu letniego. Ponadto istnieje kilka typowych objawów, które wyraźnie wskazują, że należy udać się do serwisu. Najczęstsze symptomy to m.in. nieregularne zużycie opon, problemy z wykonywaniem manewrów, zarzucanie lub ściąganie auta na jedną stronę i opóźniona reakcja samochodu na ruchy kierownicą.

 

Ile kosztuje komputerowa geometria kół?

Zapewniamy, że jest to stosunkowo niewielki wydatek, zdecydowanie wart poniesienia, ponieważ prawidłowa zbieżność kół w samochodzie ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy, sterowność samochodu, jego stabilność i szybkość zużycia ogumienia. Szczegółowa wycena usługi w zakładce „cennik”.
Chcesz poznać cennik usługi? Kliknij