Sprzedaż samochodów używanych

Sprzedaż samochodów używanych

Nie każdego stać na nowy samochód. Nie oznacza to jednak, że samochody używane to zły wybór. Samochody, które stanowią wyłączną własność Centrum Motoryzacyjne Sp. z o.o. zostały sprawdzone na naszej stacji diagnostycznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować 12-miesięczną gwarancję. To bez wątpienia niecodzienna, bardzo atrakcyjna oferta na rynku wtórnym. Ponadto sprowadzamy samochody na zamówienie Klienta.

Sprawne i z niewielkimi przebiegami

Kluczowy aspekt sprzedaży naszych pojazdów używanych stanowi obligatoryjna wizyta na stanowisku diagnostycznym wraz ze szczegółową prezentacją w oparciu o przyrządy diagnostyczne i pomiar grubości powłok lakierniczych. Z tego względu posiadamy szeroki wachlarz, sprawdzonych pod względem technicznym i prawnym, aut używanych. Każdy egzemplarz posiada poświadczoną stosownymi dokumentami historię serwisowo-naprawczą oraz stosunkowo nieduży, również udokumentowany przebieg.

Uwaga: Nie masz gotówki? Nic nie szkodzi. Oferujemy możliwość sfinansowania zakupu poprzez dogodny kredyt bankowy lub leasing. Ponadto posiadamy w ofercie dogodne pakiety czołowych firm ubezpieczeniowych.