Usuwanie awarii

Usuwanie awarii

Jako specjalistyczny serwis oferujemy między innymi naprawy mechaniczne silników benzynowych i Diesla, wymianę części eksploatacyjnych, przeglądy okresowe, naprawy uszkodzonych podzespołów, przygotowanie samochodów do rejestracji i okresowe badania techniczne. Dzięki serwisowi wulkanizacyjnemu dbamy także o ogumienie pojazdów. Atutem naszej firmy jest przede wszystkim wszechstronność i wysoka jakość wykonywanych usług.

 

Jeszcze bliżej Klienta

Kto powiedział, że profesjonalna obsługa z zakresu mechaniki warsztatowej musi kosztować bajońskie sumy? Każdego dnia staramy się dostosowywać do wymagań rynku, dlatego oferujemy kompleksową obsługę w dobrej cenie i z możliwością negocjacji.

Staramy się, by wymiana poszczególnych części samochodowych nie nadwyrężyła budżetu Klienta. W przeciwieństwie do serwisów sieciowych, nasza firma dzieli się rabatami uzyskanymi w hurtowniach motoryzacyjnych z Klientem. Minimalna marża ze strony naszego serwisu, gwarancja producenta na konkretne części samochodowe i szybka realizacja usługi – to zaledwie kilka zalet korzystania z naszych usług.

Popularne usługi warsztatowe

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami wszystkich układów w samochodzie i nawet najbardziej skomplikowane usterki poszczególnych systemów i części samochodowych nie stanowią dla naszych mechaników problemu. Zapewniamy, że ceny wykonywanych napraw zostały maksymalnie obniżone. Szacunkowe koszty najczęściej zlecanych napraw i regeneracji można znaleźć w zakładce cennik lub pytając o indywidualną wycenę zlecenia.

 

Umów wizytę

Nie bagatelizuj usterek i nie odwlekaj wymiany uszkodzonych części w aucie. Skontaktuj się z naszym serwisem samochodowym i zarezerwuj termin wizyty bez wychodzenia z domu. Można to zrobić online lub przez telefon, a także poprzez formularz kontaktowy. Na życzenie Klienta podajemy szacunkowe koszty usługi oraz cenę konkretnej części, pod warunkiem uzyskania informacji o modelu, marce, roczniku oraz rodzaju silnika powierzanego samochodu. Po wykonaniu naprawy zachęcamy do podzielenia się z nami ewentualnymi uwagami.