Wynajem pomieszczeń

Poszukujesz budynku na miejsce prowadzenia działalności firmy, który zapewni optymalny komfort i pozwoli cieszyć się dogodnym i ekskluzywnym sąsiedztwem? Oferujemy atrakcyjne pomieszczenia biurowe w konkurencyjnych cenach w Olsztynie, w przemysłowej dzielnicy miasta, blisko dworców PKP i PKS.

 

 

Powierzchnie biurowe dostępne są już dla dwóch osób, z możliwością pełnego umeblowania przestrzeni do pracy, tj. profesjonalnym środowiskiem pracy i rozwiązaniami
informatycznymi – wszystko w zależności od potrzeb Klienta. Otrzymujesz pełne zarządzanie nieruchomością, która po wynajmie, dostępna jest do użytkowania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz całkowity monitoring, gwarantujący bezpieczeństwo.

Sale konferencyjne i wykładowe

Możliwość odpłatnego korzystania z doskonale wyposażonych i nowoczesnych sal konferencyjnych i wykładowych daje szansę oszczędniejszego zagospodarowania wynajmowanej przestrzeni, a w konsekwencji zmniejszenia kosztów wynajmu. Dysponujemy wewnętrznym parkingiem do dyspozycji naszych najemców, dostępem do internetu oraz możliwością korzystania z drukarek, kserokopiarek i tablic suchościeralnych. Ponadto oferujemy kilka dodatkowych usług do wcześniejszego ustalenia z Klientem, np. możliwość zamówienia lunchu, przekąsek lub wody.

 

Renata

tel./fax: 89-533-30-50
e-mail: renata@cm.olsztyn.pl