Cennik

 

Mamy jedne z najniższych cen na rynku. Niezależnie od typu zlecanych usług warsztatowych, zdecydowaliśmy się na maksymalne obniżenie kosztów związanych z naprawami, wymianą poszczególnych części samochodowych i czynnościami serwisowymi. Ponadto oferujemy części samochodowe w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Klient nie musi jeździć po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego cenowo podzespołu. Wszystko w naszych rękach. Możesz być pewien, że zadbamy o Twój samochód!

Sprawdź ceny niektórych popularnych usług warsztatowych i serwisowych, dostępne poniżej. Pamiętaj, że zawsze możesz napisać z prośbą o indywidualną wycenę zlecenia lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Uwaga: Ceny za usługi podane w tabeli są cenami brutto i nie zawierają kosztów związanych z zakupem nowych części samochodowych lub materiałów. Ponadto mogą się one różnić w zależności od modelu i marki pojazdu. Wszystkie usługi oferowane przez nasz serwis są objęte gwarancją od 6 miesięcy do 2 lat.

Klauzula informacyjna dla klientów:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Motoryzacyjne Olsztyn ul. Składowa 5

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

6) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia