Wymiana, naprawa i sprzedaż opon

Okresowa wymiana ogumienia to podstawa bezpieczeństwa na drogach. W polskich warunkach atmosferycznych zaleca się wymianę opon dwa razy w roku – na zimę i wiosną, gdy temperatury ustabilizują się na poziomie około 7°C. Dobrze dobrane opony to większa przyczepność do podłoża i krótsza droga hamowania.

Do wyboru mamy opony nowe i używane, znanych, ale także tańszych producentów. Wszystkie są najwyższej jakości i przechodzą dokładne oględziny przed sprzedażą. Zawsze zwracamy uwagę na głębokość bieżnika, stopień zużycia opony czy ich prawidłowe wyważenie. Nowe opony to nieco większy wydatek, ale także pełna gwarancja producenta. Zwykle można na nich przejechać, w zależności od stylu jazdy, od 30 do 40 tysięcy kilometrów.

Używane opony, pochodzące od solidnego producenta mogą okazać się równie dobre jak nowe mniej znanej marki. Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone ogumienie najwyższej jakości. Nasz serwis wulkanizacyjny działa przez cały rok, także w przypadku drobnych awarii. Zajmujemy się m.in. łataniem drobnych przebić czy doklejaniem ubytków ścian bocznych. Doradzamy, kiedy oponę można naprawić, a kiedy lepiej jest dobrać nowe ogumienie.

 

 

Tomasz

tomek@cm.olsztyn.pl

Kom. 608-381-380

Tel. 89 533-30-73