Pełna oferta serwisowa

Pełna oferta serwisowa

Zapraszamy do naszego serwisu samochodowego, gdzie zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Struktura firmy pozwala na indywidualne podejście do każdego Klienta. Od lat obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak również małe i duże instytucje. Zawsze staramy się, by powierzony pojazd naprawić profesjonalnie, szybko i solidnie.

Zakres usług

Poznaj ofertę naszego autoserwisu w zakresie kompleksowej obsługi i naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W ramach stałej oferty nasz serwis samochodowy wykona m.in. wymianę części eksploatacyjnych, naprawy bieżących usterek, obsługę i naprawy układów klimatyzacji, gruntowne remonty silników i układów zawieszenia, naprawy blacharskie, okresowe przeglądy techniczne oraz wiele innych.

Nasze zalety

Kluczowy aspekt naszej pracy stanowi odpowiedzialność, obiektywność i terminowość w realizowanych zleceniach. Dysponujemy w pełni wyposażonym warsztatem samochodowym z czterema podnośnikami, czterema kanałami i ramą do prostowania samochodów. Z naszych usług skorzystało już wielu Klientów indywidualnych, a także średnich i dużych firm, dla których zajmujemy się stałym utrzymaniem flot samochodowych.

Powierzone naszemu serwisowi przeglądy i naprawy wykonuje wysoko wykwalifikowane grono doświadczonych i sprawdzonych mechaników, którzy korzystają wyłącznie z innowacyjnych narzędzi i nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i pracują pod nadzorem doświadczonej kadry technicznej. Dzięki temu każdy Klient ma gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Skorzystaj z pomocy

Nie każdy musi znać się na samochodach, dlatego w razie ewentualnych pytań i problemów, np. z doborem części, służymy pomocą. Nasza załoga zawsze jest gotowa służyć Klientom pomocą i radą, zarówno w sprawach serwisu, jak i zakupu części.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

 

 

Krystian
tel. 695-649-243
e-mail: krystian@cm.olsztyn.pl

Tomek
tel. 608-381-380
e-mail: tomek@cm.olsztyn.pl